تلفن کرکره آرام

سایبان پارکینگ و فروشگاهی

تاریخ : 1400.01.18
نویسنده : Kerkereh Barqi

سایبان پارکینگ برای محافظت از ماشین بکار میرود و مانع نفوذ نور خورشید به بدنه خودرو میشود، که در منازلی که حیاط و فضایی مناسبی برای این سایبان ها دارند نصب میشوند و بسیار نصبشان راحت وبی دردسر می باشد. سایبان های پارکینگی و فروشگاهی در طرحها، رنگها، مدل ها و کیفیت های متنوعی در بازار موجود هستند. اگر در انتخاب سایبان های پارکینگی دقت کنید از پارچه هایی تهیه شده اند که به هیچ عنوان دچار پارگی و پوسیدگی نمیشوند و میتوانید بسته به رنگ دکوراسیون منزل یا محل مورد نظر رنگ سایبان پارکینگ را انتخاب کنید.همچنین نوعی دیگر از سایبان که در منازل استفاده میشود سایبان بازویی فروشگاهی است .

 

سایبان

 

تفاوت سایبان امروزی و قدیم

سایبان پارکینگ امروزی بسیار متفاوت با طرح قدیمی است زیرا ساخت سایبان به  صورت برقی میباشد و بوسیله ریموت میتوانید آن را باز و بسته کنید .

 

فواید نصب سایبان پارکینگ

با نصب کردن سایبان در منزل خود چه درفصل تابستان و زمستان دیگر نگران گرم شدن صندلی ماشین، فرمان یا رنگ پریدگی نخواهید بود، و یا حتی در فصل زمستان هم میتوانید برای جلوگیری از بارش شدید باران از سایبان پارکینگ استفاده کنید. افرادی که کوچه های اطراف منزل خود به دنبال سایه میگردند و از خراش ماشین خود، در کوچه هراس دارند هم میتوانند از سایبان در منازل خود استفاده کنند. از مزایای دیگر این سایبان ها به مدل ریموتی آن هم باید اشاره کرد، که در مواقع مورد نیاز از طریق ریموت میتوانند آن را باز کنند .

 

سایبان بازویی فروشگاهی

این سایبان در ابعاد متفاوتی مثل 15در 5/4 قابل تهیه است و در مقابل باد، خورشید و باران مقاومتمیکند و میتوانید در آن نورپردازی کنید. از کاربرد های سایبان فروشگاهی در جایگاه بنزین وسوخت،سالن پذیرایی، مکانهای تفریحی و توریستی، مکان های زیارتی، منزل، ویلا، انبارهای فصلی، رستوران، استادیوم ورزشی و نمایشگاه های موقتی و دائمی میتوان اشاره کرد. سایبان فروشگاهی با نام های دیگری هم شناخته میشوند از جمله سایبان برقی، سایبان چادرکالسکه ایی و سایبانمغازه ایی از دیگر اسم های سایبان فروشگاهی است .

 

مزیت های سایبان مغازه ایی

از مزیت ها یا ویژگی های سایبان ها این است که قابلیت طراحی نام فروشگاه، یا هرگونه چاپ و لگویی رادارا میباشد. همچنین باعث پیشگیری از هدر رفتن انرژی و در آخر هم قابل استفادهدر تمام فصول سال نیز میباشند . همچنین این سایبان های می توانند از موتور کرکره برقی در مقابل تابش آفتاب حفاظت کنند .

 

انواع سایبان های فروشگاهی

سایبان ها در مدل های متنوعی قابل عرضه میباشند از جمله: سایبان برقی فول باکس، سایبان مغازه،سایبان برقی تراس، سایبانهای برقی خودرو، سایبان تبلیغاتی و سایبان برقی بالکن .

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
تماس با کرکره آرام
کاشت مو | صندلی پلاستیکی | مزوتراپی | درب ضد سرقت | کرکره برقی