تلفن کرکره آرام

ساخت حفاظ برای درب و پنجره

تاریخ : 1400.01.18
نویسنده : Kerkereh Barqi

انسانها در زمان های گذشته وقتی به مسافرت میرفتند نگران بودند و کلید منزل را بدست قوام یاهمسایه ها میسپردند، ولی با گذشت زمان و پیشرفته شدن تکنولوژی برای حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت و ورود سارقین بهخانه از حفاظهای درب و پنجره استفاده میکنند.

 

حفاظ درب و پنجره

 

انواع حفاظ درب

 

دو نوع حفاظ درب دربازار وجود دارد : حفاظ درب آکاردوئی و حفاظ درب لولایی. درب هایآکاردوئی در مدل سه گل و سه لوزی که فضای کمتری را اشغال میکنند موجود می باشد. در ساخت حفاظ ونصب درب بهتر است که آهنگر یا نصاب در محل مورد نظر باشد.

مزیتهای حفاظ درب آکاردوئی

این حفاظها نیاز به برق نداشته و همچنین میتوانید آنها رابا دست به راحتی باز و بسته کنید، علاوه بر این ایستا بوده و در شرایط آب هوایی مقاوم و با دوام هستند.

انواع حفاظ پنجره

حفاظهای پنجره امروزه در طرح و رنگبندی های گوناگون قابل عرضه میباشند، که بسته به نوع ساختمان میتوانید مدل و رنگ آن را انتخاب کنید. معمولا حفاظها باید ضد زنگ باشند که در مواقعیکه با بارش باران مواجه میشوید دچار زنگزدگی نشوند. جنس حفاظ ها بیشتر از فلزمیباشد. انواع حفاظ پنجره شامل: حفاظ پنجره ساده، حفاظ پنجره مدرن، دوجداره، متحرک، فرفوژه و حفاظپنجره از داخل، که هر کدام خصوصیات و کاربرد هایی دارند.

ساخت حفاظ درب و  پنجره طبقه همکف

امروزه در اکثر ساختمانها یا مراکز تجاری و شرکت ها از این حفاظ های درب و پنجره استفاده میکنند.طبقه ها ی همکف ساختمان با توجه به نزدیک بودنشان به سطح زمین و راحتی ورود به آنها توسط سارقین، بیشتر در معرض خطر قرار دارند،و ساخت حفاظ پنجره و درب در این مکان ها بسیار مهم میباشد، همچنین در انتخاب قفل برای این درب ها دقت کنید که دزد ها سریع از روش هک قفل، توپ زنی  و شاه کلید دربها را بازمیکنند پس حتما از قفل های کلید کامپیوتری و برقی استفاده نمایید. همچنین بهتر است درب های پارکینگ خود را نیز به کرکره برقی تبدیل کنید تا ایمنی ساختمان شما بیشتر شود .

جدیدترین نوع حفاظ  پنجره

 

حفاظ پنجره فرفوژه، دوجه داره، سه جداره و استیل از جدید ترین نوع حفاظ های پنجره میباشند.

 

حفاظ پنجره فرفوژه :  این حفاظ یکی از مرسوم ترین حفاظ ها میباشد و بیشترین استفاده مصرفکنندگان، از رنگ طلایی و مسی این محصول است. فرفوژه دارای رنگبندی و مدل های مختلفی میباشد.

 

حفاظ پنجره سه و دوجداره (UPVC ) : یکی از نمونه های حفاظ پنجره است، که از ورود هرگونه سرو صداعلاوه بر حفظ امنیت، نیز جلوگیری میکند. از ویژگی های دیگر این محافظ پنجره به عایق بودن آن باید اشاره کرد، که درمقابل سرما وسوز مقابله میکند.

 

محافظ پنجره استیل : محافظ استیل بسیار زیبا میباشد و از جدید ترین نوع حفاظ های پنجره است. ویژگی مهمی که این حفاظ پنجره دارد در مقابل هر ضربه ایی محکم و ایستا است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
تماس با کرکره آرام
کاشت مو | صندلی پلاستیکی | مزوتراپی | درب ضد سرقت | کرکره برقی